מי אנחנו

אנחנו פה בשביל להביא את השיווק שלך לרמה הבאה

Digitalab החלה את דרכה כשאור שוורץ, לאחר 8 שנות נסיון בקידום אורגני וקידום ממומן, פגש את מיכל טדסה, מומחית סושיאל ועיצוב גרפי עם 8 שנות נסיון מאחוריה.

במשך השנים עזרנו למאות עסקים שאפתניים כמו שלך להגדיל את הרווחיות של השיווק ולהגביר מודעות למותג, להכניס יותר גולשים לאתר, להתחבר עם הלקוחות, ולהגדיל מכירות. 

01
אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים

מי שעובד רק בשביל הכסף לא יהיה מאושר בחיים. אנחנו אוהבים קמפיינים, ביצועים, מחקרים, קריאטיב, בריינסטורמינג וכל מה שקשור בשיווק דיגיטלי. אנו קמים לזה רעבים בבוקר ולא הולכים לישון לפני שעשינו כל מה שצריך.

02
אנחנו טובים במה שאנחנו עושים

כבר 10 שנים אנחנו משפרים את הידע שלנו בשיווק דיגיטלי כדי לתת את השירות הכי טוב ללקוחותינו. התוצאות מדברות בעד עצמן. קידום אורגני וממומן, סושיאל, שיווק באימייל ועוד – אנו גאים להגיד שאנחנו מצליחים להביא תוצאות לכל לקוח ולקוח, ואם אתם סקפטיים נשמח להפנות אתכם לשיחה עם כמה מלקוחותינו או להראות לכם קייס סטאדיס.

03
אנחנו בני אדם

הלקוחות שלנו נשארים איתנו שנים והופכים להיות חברים ומשפחה. כן, עסק זה עסק אבל אנחנו לא דופקים אנשים כדי למקסם רווחים. אנו מאמינים שאמון זה המפתח להצלחה בעבודה עם לקוחות ולכן כל מה שאנחנו עושים נעשה בשקיפות מלאה מול הלקוח – החל מהתמחור ועד שינויים באתר. ההפתעות היחידות שתקבלו איתנו יהיו הפתעות נעימות כמו "הכפלנו לך את כמות הלידים בחודשיים!".

הכירו את הצוות

רוצים לדעת מה הנוסחה להצלחה? אנשים. ואנחנו בוחרים את האנשים שלנו בפינצטה

אור שוורץ

אור שוורץ

אחראי ביצועים וSEM. אור חי ונושם מספרים, דאטה ואסטרטגיה שיווקית. ניתן למצוא אותו רוב היום בסביבתו הטבעית - גוגל אנליטיקס. הוא ניזון בעיקר מבשר ומההגעה של הלקוחות של DigitaLab למקום הראשון בגוגל.
דקסטר

דקסטר

אחראי שימור לקוחות ושיווק פנים ארגוני. נבחר לעובד החודש כבר 5 חודשים ברציפות, דקסטר משחק עם כל לקוח שמגיע למשרד במקצועיות רבה, ושומר על המורל גבוה בקרב שאר העובדים. בין כשרונותיו: נביחה בלתי פוסקת על חתולים ולעיסת הבגדים של אור(גם בזמן שהוא לובש אותם)

עסקים שסומכים עלינו: