• 054-760-7762
  • ישורון 31, הוד השרון, ישראל

תיק עבודות

כי דיבורים והבטחות זה נחמד אבל צריך גם הוכחות

DigitaLab היא חברת שיווק דיגיטלי שמתמקדת במה שחשוב: לעשות ללקוחות שלה כסף! השילוב בין חשיבה אנליטית לחשיבה יצירתית מאפשר ללקוחותינו להצליח וכאן אספנו חלק מסיפורי ההצלחה שלנו.

בין אם מדובר בבנייה ועיצוב אתר, תכנון וניהול קמפיין ממומן, קידום אורגני או כל דבר אחר – אנחנו עומדים מאחורי ההבטחות שלנו.

Love Israel Celebtration

Love Israel Celebration היא חברה להפקת אירועים המציעה שירות ייחודי ללקוחות מחו"ל שרוצים לעשות אירוע בישראל – נציג מקומי במדינה של הלקוח שמתאם בין הלקוח לצוות ההפקה בישראל. אנחנו מספקים להם שירותי קידום אורגני וממומן אשר פונים לשוק האמריקאי והאיטלקי.

קבוצת אנטרופי

אנטרופי היא קבוצת חברות אשר מספקת שירותי ייעוץ במבחר תחומים (ייעוץ פיננסי, פיתוח ארגוני ועוד) לחברות ממשלתיות ומוסדות. אנו מקדמים את אתר החברה בגוגל אורגני וממומן.

INK & CO

INK & CO היא חברה להפקת אירועים המתמחה באירועי יוקרה בישראל ללקוחות מחו"ל. לחברה יש מספר אתרים ואנו מספקים להם שירותי PPC בגוגל ובפייסבוק, SEO, CRO, ואוטומציה שיווקית.

לזוז במחול

לזוז במחול הוא בית ספר לריקוד הנמצא במודיעין. עיצבנו להם את האתר מחדש כדי להתאים אותו לסטנדרטים של היום ולהגביר את כמות ההמרות

unique israel events

Uniqe Israel Events היא חברה להפקת אירועים המתמחה באירועים עסקיים, כנסים ותחום הIncentive Tours. אנו ספקים לחברה שירותי PPC בגוגל

הרצליה ונתניה אוהבות חיות

הרצליה ונתניה אוהבות חיות היא עמותת אל-הרג לאימוץ וטיפול בכלבים. כל פעילות העמותה(כולל העבודה שלנו) היא בהתנדבות והם עושים עבודה מצוינת בטיפול בכלבים עד שמוצאים להם בית חם. אנחנו מקדמים את אתר העמותה בSEO ובPPC באמצעות Google Grants.

מה הלקוחות שלנו אומרים?

``מיכל מציעה מענה מקצועי, שירותי תחת עמידה בלוחות זמנים קשיחים. ראש גדול, עם תפיסה תפעולית מצוינת ויכולת לראות את התמונה המלאה.``

אילנה ליברמן

אילנה ליברמן
מנהלת שיווק, Aviv AMCG

``אור ומיכל עושים עבודה נהדרת, סופר מקצועית, אמינה ושירותית מכל הלב, תוך כדי זמינות גבוהה ומענה מהיר. ככה נותנים שירות ומגיעים לתוצאות איכותיות. ממליץ בחום!``

זוהר איילון

זוהר איילון
מנכ``ל, עמותת הרצליה ונתניה אוהבות חיות

``אור ומיכל מקצוענים אמיתיים בכל מה שקשור לניהול וקידום הנכסים הדיגטליים שלכם! אני בעלים של מספר עסקים והם מטפלים לי בכולם כבר למעלה משנה. מעבר להיותם מקצועיים מאוד, הם אנשים נעימים טובים ותמיד בגובה העניים דבר שלי יותר חשוב מיכולות טכניות! אני ממליץ בחום ואשמח להרחיב ככל שצריך טלפונית - 0524844205``

מנשה שני

מנשה שני
סמנכ``ל קריאטיב, שטיין שני

איך אנחנו עושים את זה?

תהליך עבודה שעובד כל פעם

אנו נותנים מגוון שירותי שירות דיגיטלי, אך ברמת המאקרו כולם בנויים מאותו תהליך:

כל שירותי הקידום שלנו כוללים דוחות חודשיים או שבועיים שאותם אנחנו מנתחים ומצרפים להם המלצות לייעול ושיפור.

ניתוח ודיווח

לאחר שאספנו את כל המידע והרכבנו אסטרטגיה, נבצע את החלק הטכני הכולל הקמת הקמפיינים, האתר או הקריאטיב

פיתוח והקמה

אנו מנתחים את העסק, השוק והלקוחות, מזהים את קהל היעד ואת הדרך הכי טובה להגיע אליו ומה המסר הכי מתאים לכל סוג לקוח בכל שלב של המשפך השיווקי.

מחקר ואסטרטגיה

נתחיל מסיעור מוחות עם הלקוח שבו נבין מה אנחנו רוצים להשיג ואיך נדע שהשגנו אותו. אנחנו נבחן את דרכי הפעולות הכי נכונות להשגת היעדים.

בריף ויעדים

Leave a reply